پرفروش ترین‌ ها

» همه محصولات پرفروش

نماد اعتماد الکترونیکی

عرضه تخته 1500 دلاری توسط تسلا

عرضه تخته 1500 دلاری توسط تسلا

ایلان ماسک مدیرعامل تسلا، اسپیس اکس و بورینگ کمپانی تابه‌حال کالا‌های مختلفی برای تبلیغ شرکت‌هایش عرضه کرده است. به حراج گذاشتن کلاه‌های ۲۰ دلاری و شعله افکن های ۵۰۰ دلاری  و حالا  تخته‌های موج‌سواری ۱۵۰۰ دلاری.

 تخته موج سواری تسلا

شرکت تسلا  پیش‌ازاین محصولات زیادی بانام خود روانه بازار کرده  است. کلاه، تی‌شرت و نسخه کوچک‌شده از ماشین‌های الکتریکی تسلا Model S برای کودکان ازجمله تلاش‌های کمپانی یادشده در این زمینه به شمار می‌رود. حال تخته‌ موج‌سواری تسلا به این لیست اضافه‌شده و به نظر می‌رسد کاربران زیادی سراغ آن بروند.این تخته موج‌سواری با همکاری شرکت Lost Surfboards و استودیو طراحی تسلا ساخته‌شده و لوگوی منحصربه‌فرد این کمپانی بالا و پایین آن نقش بسته است. در مشخصات این محصول نوشته‌شده که تخته‌ی موج‌سواری تسلا از پوششی مشابه با ماشین‌های این کمپانی بهره می‌برد. ضمن اینکه یک سمت از آن با فیبر کربن پوشانده شده است.

علاوه بر این، گفته‌شده این تخته موج‌سواری را می‌توان به‌راحتی داخل یا بالای ماشین‌های مدل 3، اس و اکس تسلا قرارداد و آن‌ها را از محلی به محل دیگر منتقل نمود.ایلان ماسک همواره از یک استراتژی خاص در تولید محصولات این‌چنینی بهره می‌برد و سعی می‌کند با محدود کردن میزان تولیدشان، آن‌ها را به کالاهایی خاص تبدیل کرده تا کاربران به‌سرعت آن‌ها را خریداری کنند. ازاین‌رو تسلا قصد دارد تنها ۲۰۰ عدد از این محصول را تولید و عرضه کند.

 تخته موج سواری تسلا

جالب اینجاست که تمامی این ۲۰۰ تخته‌ موج‌سواری تابه‌حال فروش رفته‌اند و قرار است ۲ تا ۱۰ هفته دیگر برای خریدارانشان ارسال گردند. اکنون برخی کاربران زیرک که موفق به ثبت سفارش شده‌اند، از هم‌اکنون تخته‌های موج‌سواری خود را در وب‌سایت‌های مختلف برای فروش گذاشته‌اند و مبلغی معادل ۲ تا ۵ هزار دلار از خریداران درخواست کرده‌اند

نظرات بازدیدکنندگان