پرفروش ترین‌ ها

» همه محصولات پرفروش

نماد اعتماد الکترونیکی

هوآوی با پشت سر گذاشتن اپل دومین تولیدکننده بزرگ موبایل شد

هوآوی با پشت سر گذاشتن اپل دومین تولیدکننده بزرگ موبایل شد

بر اساس گزارش‌های منتشرشده  از سوی   IDC و  Canalys  ، هوآوی با پشت سر گذاشتن اپل ، بعد از سامسونگ دومین تولیدکننده بزرگ گوشی‌های تلفن همراه شد.

گزارش IDC از کاهش 1.8 درصدی بازار موبایل در سه‌ماهه دوم سال 2018 خبر می‌دهد.اما بزرگ‌ترین شگفتی  رشد سهم هوآوی  به 15.8 درصد با تولید 54.2 میلیون گوشی در سه ماه دوم سال 2018  است.در همین بازه‌ی زمانی، سامسونگ ۷۳ میلیون گوشی و اپل تنها ۴۱.۳ میلیون گوشی هوشمند به بازار عرضه کرده‌اند.

این آمار به معنای عملکرد ضعیف اپل نیست ، شرکت اپل با در دست داشتن 12.1 درصد بازار، نسبت به مدت مشابه سال قبل گوشی‌های بیشتری به بازار عرضه کرده است .عرضه گوشی‌های سامسونگ 10.4 درصد کاهش داشته اما این شرکت 20.9 درصد سهم بازار را در اختیار دارد، به‌عبارت‌دیگر بسیاری از کاربران سامسونگ به سمت گوشی‌های هوآوی یا سایر گوشی‌های ندرویدی روی آورده‌اند.

سهم شرکت های بزرگ از بازار موبایل

در گزارش Canalys نیز همین روند آمده است : سامسونگ ، هوآوی و اپل. سامسونگ و هوآوی در طول سال گوشی‌های متنوعی عرضه و به فروش می‌رسانند در مقابل اپل سپتامبر(شهریور ) هرسال از گوشی‌های جدید خود رونمایی می‌کند که باعث رشد فروش این شرکت در 3 ماهه آخر سال می‌شود.

باوجود پیش آمدن مشکلات حقوقی با دولت آمریکا ، شرکت هوآوی در عرضه محصولات خود به‌خوبی عمل می‌کند.IDC معتقد است که گوشی‌های Honor دلیل اصلی رشد غول فناوری چینی شده‌اند و این شرکت 4 میلیون گوشی از این برند به خارج از چین صادر کرده است.

اگر بخش گوشی‌های هوشمند وب‌سایت آمازون رو ببینید ، در بالای لیست پرو فروش‌ها برند Honor هوآوی را خواهید دید ، این گوشی‌ها سری ارزان‌قیمت هوآوی را تشکیل می‌دهند.

 

نظرات بازدیدکنندگان